gustowne wesele

OFICJALNY BLOG - GUSTOWNE WESELE

obrazek

Blog

8
maj 2016

Badanie ślubnych zwyczajów i tradycji

Gustowne Wesele partnerem merytorycznym badania

W kwietniu tego roku Grupa Portali Weselnych po raz kolejny organizuje sondaż, podczas którego młode małżeństwa z całego kraju będą mogły wyrazić swoje opinie oraz podzielić się doświadczeniami z przygotowań do uroczystości ślubnej. Zebrane dane posłużą do stworzenia raportu z najistotniejszymi wnioskami.

To już trzecia edycja Ogólnopolskich Badań Nowożeńców. W tym roku pytamy o zdanie pary, które są małżeństwem od 2015 roku. Poruszymy kwestie związane z budżetem, przygotowaniami i wyborem usługodawców oraz zapytamy o praktykowane ślubne tradycje. Chcielibyśmy wiedzieć, które z nich są obecnie najchętniej przestrzegane, a które odchodzą już do lamusa. Co więcej, interesującym nas aspektem jest pomysł zamiany kwiatów na drobne upominki i datki w celach charytatywnych. Skompletowane w ten sposób informacje mogą pomóc młodym parom szykującym się do tego pięknego wydarzenia – wyjaśnia cel badania Kamil Kulpa, z redakcji portalu fotograf-wesele.pl.
Ankieta składa się łącznie z 41 pytań, które dotyczą między innymi: ślubnego budżetu, przygotowań, zwyczajów i tradycji, a także pierwszych miesięcy od dnia zawarcia związku małżeńskiego.
Grupa Portali Weselnych przekaże 1zł za każdy wypełniony kwestionariusz na rzecz Fundacji DKMS Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska.
Formularz jest dostępny na stronie. Zapraszamy do wzięcia udziału w sondażu.

komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.

Najnowsze komentarze

    do góry