gustowne wesele

Gustowne Wesele

obrazek

Jak pracujemy

Dlaczego my?

Istniejemy już od 2008 roku, jesteśmy zatem jedną z najstarszych firm na rynku pomorskim – organizacja i koordynacja wesel przez 5 ślubnych sezonów jest dla Was najlepszą gwarancją naszego profesjonalizmu. Każde wesele to nowe doświadczenia, które oddajemy Wam w pełni.

Jesteśmy firmą, dla której priorytetem jest jakość świadczonych usług. Realizujemy tylko jedno wesele w jednym terminie – nasza cała uwaga, wiedza, doświadczenie i umiejętności  są w tym dniu wyłącznie dla Was.

Zawsze osobiście koordynujemy organizowany ślub – posiadając pełną wiedzę dotyczącą wszystkich szczegółów dajemy gwarancję zrealizowania i dopilnowania wszystkich ustaleń dokonanych z Wami oraz wykonawcami.

Do 2014 roku planowaliśmy i koordynowaliśmy wesela dla polskich Par, a także organizowaliśmy wesela międzynarodowe: m.in. polsko-brytyjskie, -francuskie, -irlandzkie, -szkockie, -włoskie, -australijskie, -norweskie. Jeśli Wasz ślub będzie także międzynarodowy zapraszamy do współpracy.

W tym szczególnym dniu jesteśmy dla Was wsparciem i „stróżami” tego, co sobie wymarzyliście. Odciążamy Was  i Waszych bliskich od zmartwień organizacyjnych tak byście mogli się skupić na tym co najważniejsze – Miłości – względem siebie i Waszych bliskich.

Mamy 5-cio letnie doświadczenie w kompleksowej organizacji ślubów plenerowych: cywilnych, symbolicznych, humanistycznych. Jeśli planujecie ślub w plenerze współpraca z nami zapewni Wam płynne przejście przez wszystkie etapy planowania tego typu ceremonii.

Jako członek Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych ściśle przestrzegamy kodeksu etycznego konsultanta ślubnego. Stowarzyszenie zrzesza wyłącznie doświadczonych i najlepszych konsultantów ślubnych, których działalność jest corocznie rzetelnie weryfikowana.

Na Wasze zapytania odpowiadamy w ciągu 48h roboczych.

Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej.

Reprezentujemy przed instytucjami, firmami i osobami każdego Klienta w sposób rzetelny i uczciwy.

do góry