gustowne wesele

Gustowne Wesele

obrazek

Jak pracujemy

Strona główna

-

Jak pracujemy

-

Reguły działania

Reguły działania

Zasadą nadrzędną naszego działania jest realizacja oczekiwań i doprowadzenie do satysfakcji Klienta z powierzenia organizacji imprezy Gustownemu Weselu.

Jesteśmy profesjonalistami, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem; stale pogłębiamy swoje umiejętności, śledząc polskie i światowe trendy oraz aktualności rynku ślubnego, również poprzez czytanie bieżących publikacji w tej dziedzinie.

W naszej praktyce standardem jest, aby poświęcać uwagę Narzeczonym, tak aby dokładnie zrozumieć ich oczekiwania.

Po zapoznaniu się z pragnieniami Narzeczonych przedstawiamy wyłącznie oferty, które są zgodne z wcześniej określonymi oczekiwaniami.

Wszystkie oferty są szczegółowo analizowane i przedstawione, a każde polecane miejsce czy usługodawcy zostali osobiście przez nas sprawdzeni – pomaga to Narzeczonym podjąć właściwą decyzję.

W trakcie trwania projektu weselnego jesteśmy w stałym kontakcie z Narzeczonymi i wszystkimi wykonawcami – od procesu planowania aż po realizację.

Wszystko jest dobrze zaplanowane, ponieważ traktujemy Wasz Ślub i Wesele jak unikalny projekt do zarządzania – jednak nawet jeśli stanie się coś nieprzewidzianego sprawimy, że uroczystość będzie przebiegała bez zakłóceń.

Poszczególne elementy organizowanego przez nas projektu mają wspólny mianownik – jest nią satysfakcja Narzeczonych.

Jeśli nam zaufacie na czas współpracy, z przyjemnością przejmiemy rolę Waszej prawej ręki. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż zapewne jesteście zaangażowani w swoje zawodowe, edukacyjne i prywatne zobowiązania, nie macie więc czasu na przygotowania. Zdajcie się zatem na nasz profesjonalizm i zaangażowanie.

Nasze usługi są szyte na miarę Waszych potrzeb – polecimy wykonawców dobranych do Waszego stylu i finansów.

Posiadamy i wciąż aktualizujemy bogatą bazę lokalizacji uroczystości weselnych, spełniających najwyższe wymagania.

Stale prowadzimy poszukiwania najlepszych różnorodnych partnerów na rynku ślubnym, zatem możemy dopasować właściwych ludzi do Waszego stylu.

Doskonale znamy polskie tradycje weselne, ale czerpiemy również inspiracje z niebanalnych rozwiązań sprawdzonych w innych stronach świata.

Myślimy nierutynowo – zorganizujemy dla Was uroczystość weselną, o której goście opowiadać będą z przejęciem i zachwytem.

do góry