gustowne wesele

OFICJALNY BLOG - GUSTOWNE WESELE

obrazek

Blog

Strona główna

-

Blog

-

Aktualności

-

Kameralne wesele
22
grudzień 2014

Kameralne wesele

Kameralne wesele nad morzem

To była nadzwyczajna realizacja. Para, która mieszka i pracuje na drugim, odległym wschodnim krańcu Polski powierzyła nam organizację swojego plenerowego ślubu oraz przyjęcia weselnego w czerwcu tego roku. Wyjątkowość w odniesieniu do tradycji polskich polegała na tym iż w uroczystości uczestniczyło zaledwie niespełna tuzin gości. Cywilny ślub z widokiem zapierającym dech w piersiach.  Niczym nieskrępowana atmosfera, niezwykła lokalizacja z duszą – Stara Cegielnia, otoczenie przepięknej przyrody, bliskość morza i uroczysty przepyszny obiad weselny na świeżym powietrzu pod zadaszoną altaną.  Zachwycające aranżacje przygotowała firma Arttrend, która tradycyjnie stanęła na wysokości zadania. Oprawę muzyczną zapewniło DuoAmor – zaserwowali miód dla ucha i emocje dla serca.

Takie kameralne śluby i wesela mają niepowtarzalny charakter, czuje się „w powietrzu” przyjaźń, miłość i życzliwość . Wszyscy doskonale się znają lub mają szansę by to zrobić :). Zebrani goście mają komfort swobodnej rozmowy dosłownie ze wszystkimi uczestnikami uroczystości, Para Młoda ma czas dla każdego.

Dziękujemy za uprzejmość i udostępnienie zdjęć www.yellowphoto.pl.

 

 

komentarze

Jedna odpowiedź do “Kameralne wesele”

  1. Klaudia pisze:

    Osobiście wole takie małe, kameralne wesela. Wydaje mi się, że atmosfera na nich jest dużo cieplejsza i przyjemniejsza. Zapraszamy tylko najbliższą rodzine i znajomych. Możemy porozmawiać dłużej ze wszystkimi, a nie tylko zamienić kilka zdać z każdym z gości.

do góry