gustowne wesele

OFICJALNY BLOG - GUSTOWNE WESELE

obrazek

Blog

Strona główna

-

Blog

-

Aktualności

-

Klip ze ślubu i wesela – Beata i Poul Erik
8
Październik 2015

Klip ze ślubu i wesela – Beata i Poul Erik

Bardzo pracowity sezon dobiega końca, większość wesel w tym roku już za nami. Mamy zatem nieco czasu na nadrobienie zaległości i zaprezentowanie efektów naszej pracy.

Rozpoczynamy od fantastycznego ślubu i wesela niezwykłej Pary Beaty i Poula Erika i prezentacji klipu video.

Pani Młoda pochodząca z Polski, mieszka od lat w Danii i zapragnęła aby jej wesele odbyło się w kraju jej korzeni. Jej Narzeczony Duńczyk – Poul Erik zakochał się w naszym kraju już podczas pierwszej wizyty.

Para zaprosiła na swoją uroczystość rodzinę i przyjaciół z całego świata, którzy mogli poznać polskie tradycje, gościnność i styl świętowania.

Dla nas to wesele stało się sporym wyzwaniem organizacyjnym, ze względu na mnogość atrakcji i bardzo napięty scenariusz dnia ślubu. Musieliśmy rozwiązać kilka nietypowych problemów formalnych dotyczących ślubu cywilnego, a podczas uroczystości zaangażowane były ponad 4 tuziny artystów. Z najważniejszych można wymienić pokazy tańców ludowych, tanga i samby, duet muzyczny ze śpiewaczką podczas ceremonii, trio jazzowe w trakcie obiadu, flair show w wykonaniu barmana, pokaz fajerwerków. Zgodnie z życzeniem Pary Młodej został przygotowany tort w kształcie syreny, która była akcentem duńskim.

Niebawem z przyjemnością zaprezentujemy także galerię zdjęć z tej uroczystości.

Miejsce: Dwór Oliwski
Organizacja: Gustowne Wesele
Video: CAMON
Dekoracje: Arttrend
Papeteria: JUM Oryginal

 

 

 

komentarze

Możliwość komentowania jest wyłączona.

do góry