gustowne wesele

elegancko-stylowo-wyjatkowo

Gustowne Wesele

Beata i Poul Erik

Beata i Poul Erik

Strona Główna

-

Protfolio

-

Beata i Poul Erik

Dojrzała Para duńska zaprosiła nas do realizacji swojego ślubnego marzenia we wrześniu 2014 roku. Przez 10 miesięcy, aż do lipca 2015 roku wspieraliśmy Panią Młodą Beatę w przygotowaniach do plenerowego ślubu cywilnego i przyjęcia weselnego z mnóstwem atrakcji.
Pani Beata pochodząca z Polski, mieszka od lat w Danii, posiadając obywatelstwo tego skandynawskiego kraju i zapragnęła, aby jej wesele odbyło się w kraju jej korzeni. Jej Narzeczony Duńczyk – Poul Erik zakochał się w naszym kraju już podczas pierwszej wizyty, zatem decyzja o lokalizacji uroczystości była oczywista.

Para zaprosiła na celebrowanie ślubu rodzinę i przyjaciół z całego świata, którzy mieli okazję poznać polskie tradycje, gościnność i styl świętowania.

Uwielbiamy takie śluby – dla nas to zlecenie stało się sporym wyzwaniem organizacyjnym, ze względu na mnogość atrakcji i bardzo napięty scenariusz dnia ślubu. Musieliśmy rozwiązać kilka nietypowych problemów formalnych dotyczących ślubu cywilnego, a podczas uroczystości zaangażowane były ponad 4 tuziny artystów. Z najważniejszych można wymienić szpaler utworzony z artystów ubranych w kolorowe stroje staropolskie, pokazy tańców ludowych, tanga i samby, duet muzyczny ze śpiewaczką podczas ceremonii, trio jazzowe w trakcie obiadu, flair show w wykonaniu barmana, pokaz fajerwerków. Wszystkie elementy dekoracyjne i papeteria stołowa zostały przygotowane w kolorowej stylistyce, w której przeplatały się polskie ludowe motywy ornamentacyjne. Oryginalne wianki Pani Młodej i druhen dodatkowo podkreślały styl boho tego wydarzenia. Nie zabrakło programów uroczystości, które otrzymał każdy z gości już przy zameldowaniu w hotelu. Zgodnie z życzeniem Pary Młodej został przygotowany tort w kształcie syreny, która była akcentem duńskim.

Galeria zdjęć

Video

do góry