gustowne wesele

elegancko-stylowo-wyjatkowo

Gustowne Wesele

Ewa i Josh

Ewa i Josh

Strona Główna

-

Protfolio

-

Ewa i Josh

Galeria opowiada historię Pary, która zgłosiła się do nas jesienią. Tym razem nasza szybka reakcja na napisany przez przyszłą Pannę Młodą Ewę email spowodowała równie ekspresowe rozpoczęcie konkretnych rozmów telefonicznych i korespondencji elektronicznej. Nie od razu jednak otrzymaliśmy kredyt zaufania, w ciągu tygodnia mieliśmy jeszcze przyjemność rozmowy z tatą Panny Młodej – pytania były rzeczowe i szczegółowe, bo miał to być ślub jedynej córki. Spotkanie w tamtym okresie było bardzo trudne – Ewa od dzieciństwa wraz z rodzicami mieszka w Wielkiej Brytanii a Pan Młody Josh, który urodził się i wychował w Australii, również od kilku lat pracował w UK.

Niewątpliwie to co przekonało Parę to nasze doświadczenie pracy z Klientami międzynarodowymi. Wcześniej organizowaliśmy już wesela polsko-niemieckie, -szkockie, -brytyjskie, -norweskie, -francuskie. W ciągu tygodnia od podpisania umowy przedstawiliśmy kilka ciekawych propozycji lokalizacji – miało być tradycyjnie, rustykalnie, a jednocześnie miejsce wesela miało też jednocześnie stać się miejscem ceremonii zaślubin – tak to się zaczęło. Spośród wytypowanych obiektów wybór padł na zamek – w trakcie całodniowego wyjazdu ta gotycka budowla wręcz zaparła dech w piersiach obojga Młodych.

Po wielomiesięcznych przygotowaniach, dopracowywaniu scenariusza ceremonii ślubnej, uzgodnieniach, dziesiątkach dokumentów i setkach szczegółów dotarliśmy do takiego oto efektu jak na prezentowanych zdjęciach. Miłego oglądania…

Galeria zdjęć

do góry