gustowne wesele

elegancko-stylowo-wyjatkowo

Gustowne Wesele

Iza i Colin

Iza i Colin

Strona Główna

-

Protfolio

-

Iza i Colin

Polka Izabela mieszkająca od kilku lat w Wielkiej Brytanii i Brytyjczyk Colin John postanowili złożyć sobie przysięgę małżeńską nad polskim morzem. Decyzja o powierzeniu nam organizacji ślubu i wesela zapadła zanim doszło do pierwszego spotkania. 2000 km od domu, jak pisała w jednej z pierwszych wiadomości Iza, zdecydowanie utrudniało poszukiwania odpowiedniego hotelu, dlatego też Para zwróciła się do nas.

Połowa gości miała przylecieć z Anglii, polska część rodziny pochodziła z sąsiedniego województwa, zatem przedstawialiśmy Izie i Colinowi lokalizacje hotelowe – istotne było również , aby hotel był raczej kameralny i dostępny w całości dla rodziny, znajomych i przyjaciół narzeczonych. Dodatkowo idealny hotel miał umożliwić zorganizowanie ceremonii ślubnej jak i wesela w jednym miejscu.

Zajęliśmy się organizacją w sposób kompleksowy. Spełniliśmy marzenia Pary i zorganizowaliśmy plenerowy ślub na plaży, przyjęcie weselne miało miejsce w hotelu graniczącym z deptakiem, który prowadził nad gdański brzeg morza.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Galeria zdjęć

do góry