gustowne wesele

elegancko-stylowo-wyjatkowo

Gustowne Wesele

Kasia i Bartek

Kasia i Bartek

Strona Główna

-

Protfolio

-

Kasia i Bartek

Przepiękny październikowy ślub. Znajdziecie tu wszystkie barwy jesieni.

Na ceremonię kościelną, która miała miejsce w niewielkiej świątyni, Parę Młodą przywiózł zabytkowy czarny Packard.  W kompozycjach i aranżacjach przygotowanych przez firmę dekoratorską królowały kolor pomarańczowy i miętowy.

Po zaślubinach uroczystość weselna przyjęła formę obiadu w odrestaurowanym pałacu – wbrew pozorom przyjęcie wcale nie skończyło się wcześnie. Kasia i Bartek postanowili nie trzymać się konwencji typowej dla polskiej tradycji. Na weselu nie było zespołu ani też DJ-a. Podczas uroczystego przyjęcia weselnego oprawę muzyczną zapewnił duet – skrzypek i saksofonista.

Około godz. 20 Para Młoda ukroiła symboliczny kawałek tortu weselnego, a wszyscy goście otrzymali kunsztownie przygotowane mini-torciki – każde ciasto było opasane miętową wstążką, a słodką polewę wieńczyły monogramy Kasi i Bartka. Również ich inicjały stanowiły istotny element dekoracji stołu prezydialnego. Tego typu uroczystości cieszą się coraz to większą popularnością. Gratulujemy determinacji Kasiu i Bartku!

 

Galeria zdjęć

do góry