gustowne wesele

OFICJALNY BLOG - GUSTOWNE WESELE

obrazek

Blog

18
grudzień 2014

Urodziny?

Organizacja urodzin

Śluby i przyjęcia weselne to nasza chluba, ich organizacja to główna działalność firmy, jednak doświadczenie zdobyte przez wiele lat kompleksowego planowania imprez wykorzystujemy także realizując inne wydarzenia okolicznościowe. Naszego Klienta, który zaufał nam już w 2010 roku, wspieraliśmy w organizacji wesela córki, a potem przy szczegółowym planowaniu kilku imprez firmowych. W sierpniu tego roku mieliśmy zaszczyt organizować Jego uroczyste 60 urodziny.

Troska o elegancką i należytą formę zaproszenia rodziny i przyjaciół oraz sposób ich przywitania oraz ugoszczenia miały tradycyjnie bardzo istotne znaczenie. Na 6 miesięcy przed uroczystością do gości zostały wysłane „Save the date” , które pozwoliły im na rezerwację terminu, zanim zostały ustalone wszystkie szczegóły, które znalazły się w zaproszeniu. 60 dni przed urodzinami wysłano zaproszenia – eleganckie w ulubionych barwach Solenizanta: złota i granatu – każde z zaproszeń miało wewnątrz specjalnie przygotowane kieszonki, w których umieszczone zostały wkładki, z których goście mogli dowiedzieć się wielu szczegółów: znajdowała się tam mapa z dojazdem, informacje dotyczące noclegów, spa  i dostępnych lokalnych atrakcji, a także zorganizowanego transportu, a przede wszystkim program dwudniowego świętowania, a także kart RSVP z prośbą o określenie preferencji dotyczących menu, transportu, noclegów itp. Każda rodzina po przybyciu do hotelu otrzymywała w recepcji przygotowaną kopertę wraz ze szczegółową informacją dotyczącą wydarzeń, które zostały przygotowane.
Całość papeterii została wykonana w jednolitej szacie graficznej, z jednolitych szlachetnych materiałów, a na okoliczność uroczystości został nawet przygotowany unikalny herb, który występował w całej papeterii: na zaproszeniach, kartach menu, winietkach, zawieszkach na trunki, numeracji stołów, a nawet na mieszadełkach do serwowanych drinków oraz okolicznościowych „flagach” w słodkościach. Miesiąc po wydarzeniu goście otrzymali spójne w stylistyce podziękowania z pamiątkowym zdjęciem Solenizanta oraz fotografia panoramiczną wszystkich gości, która została zaprojektowana tak by można ją było wygodnie postawić na biurku czy komodzie.

W uzgodnieniu z najbliższą rodziną przygotowane zostały niespodzianki: opracowana tablica z ważnymi wydarzeniami z roku narodzin oraz ogromne trójwymiarowe cyfry 6 0 , które zostały przygotowane z fotografii od dzieciństwa aż po wiek dojrzały, co zrobiło największe wrażenie na Solenizancie.

Wieczór urodzinowy pełen był atrakcji. Goście przy wejściu do sali bankietowej otrzymali welcome drinki przygotowane przez barmanów na suchym lodzie. Po życzeniach, multimedialnej prezentacji i doskonale podanej kolacji rozpoczęła się część taneczna przy akompaniamencie zespołu grającego na żywo. Od początku imprezy dostępne były drinki i koktajle serwowane przez mobilny event bar. Dziećmi zajmowały się profesjonalne animatorki – rodzice dzięki temu mogli świętować bez zmartwień. Ze specjalnym programem wystąpił iluzjonista, który zapewnił niezwykłe wrażenia zarówno najmłodszej jak i dojrzałej części publiczności.

 

 

Niespodziewaną dla nas popularnością cieszyła się usługa photo booth z wykorzystaniem kilkunastu dowcipnych gadżetów i aparatu natychmiastowego. Zdjęcia „od ręki”, wpisy życzeń w księdze gości, w której potem znajdą się te zdjęcia – to elementy, które jak zaobserwowaliśmy cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i powierzenia nam organizacji wyjątkowych wydarzeń w Waszym życiu.

Fot. Marcin Łabędzki www.bwphotography.pl

komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.

Najnowsze komentarze

    do góry